Część wydarzeń organizowanych w ramach Debrzeńskich Spotkań z Filmem jest biletowana, na część obowiązuje wstęp wolny. Biletowane są przede wszystkim projekcje filmów w Kinie Za Rogiem i Nocne Maratony Filmowe. W sumie w naszym kinie w przeciągu czterech dni zostanie pokazanych kilkanaście filmów. Jednorazowe wejście (na jeden film) kosztuje 5 złotych (bilet ulgowy). W przypadku nocnych maratonów filmowych cena wejściówki, to 15 lub 10 zł (w zależności czy odbywają się trzy lub dwie projekcje kinowe). Do wstępu uprawniają również karnety.

Dlaczego warto kupić karnet ?

 Ze względu na ograniczona liczbę miejsc warto jednak kupić wcześniej karnet festiwalowy, który uprawnia do wstępu na wszystkie wydarzenia. Dodatkowo posiadacze karnetów mają możliwość rezerwowania miejsc na wybrane seanse. Każdy karnet bierze też udział w losowaniu atrakcyjnych nagród, wśród których jest między innymi kolekcjonerskie wydanie twórczości Andrzeja Wajdy (36 płyt DVD).

Karnet festiwalowy kosztuje jedynie 39 złotych. Ulgowa wersja karnetu, to tylko 29 zł.

Gdzie można kupić karnety i bilety?

Bilety będą dostępne przed każdym seansem w Kinie Ze Rogiem w Debrznie. Karnety można kupić w sekretariacie Centrum Kultury, Sportu i Turystyki lub w Kinie Za Rogiem w Debrznie.